کینولند برای مادران

کینوآ به طور کلی ماده غذایی مناسبی برای زنان در برهه های مختلف زندگی مانند جوانی، بارداری، شیردهی،دوران کاهش وزن و رژیم و یائسگی می باشد.

کینوآ نه تنها در دوران بارداری  برای جنین بی خطر است،  بلکه هم برای مادر و هم برای رشد جنین بسیار مناسب بوده و در عین حال از افزایش وزن بی رویه مادران در دوران بارداری  جلوگیری کرده و باعث شادابی و افزایش انرژی روزانه نیز می گردد . پروتئین بالای این ماده غذایی و همچنین وجود فیبر نامحلول در این ماده باعث افزایش متابولیسم عمومی بدن می گردد.

همچنین به کنترل دیابت و فشار خون بارداری کمک به سزایی  کرده و به کاهش مشکلات گوارشی در دوران باردای می انجامد.محصولات کینولند علاوه بر داشتن خواص کینوآ حاوی جو دوسرپرک نیز هستند که خود منبع غنی از پروتئین، مواد معدنی، چربی ‌ها، بتا گلوکان، پلی ساکاریدها، فیبر غذایی و همچنین حاوی بسیاری از مواد مغذی دیگر مانند آنتی اکسیدان ‌هامی باشند که برای یک مادر جوان در مرحله قبل از تولد جنین بسیار ضروری است.

پس با خیال راحت  می توانید از محصولات  کینوآگرانولا و کینوآ اوتمیل(غنی شده با دانه چیا ) کینولند در دوران بارداری استفاده کرده و از خواص بی نظیر ترکیبات ارگانیک آن ها بهره ببرید. همچنین ویژگی بدون گلوتن بودن تمامی محصولات کینولند، امکان مصرف در دوران شیردهی را برای مادران فراهم نموده است تا حساسیت نوزاد به گلوتن مانعی برای مصرف محصولات ارگانیک کینولند نباشد.

همچنین برای مادرانی که  از رژیم غذایی وگن پیروی می کنند محولات کاملا وگن کینولند بهترین انتخاب خواهد بود.

دیگر ویژگی منحصر به فرد  کینوآگرانولا ، کینوآ اوتمیل  و کینوبار کینولند، عدم استفاده از تخم مرغ در ترکیبات آنها می باشد که خبر خوبی برای مادرانی ست که خود و یا نوزادشان به این ماده غذایی حساسیت دارند.

همچنین به بهبود ریزش مو در زنان پس از زایمان کمک موثری خواهد کرد زیرا کینوآ ، جو دو سر و یا دانه چیا (موجود در اوتمیل ها ) به بهبود این عارضه طبیعی  خواهد انجامید.