کینولند برای کودکان

کینوآ یک ماده بسیار مغذی است که برای کودکان مفید است. این دانه نوعی شبهه غله است که سرشار از پروتئین، فیبر و مواد مغذی ضروری مختلف است. در اینجا برخی از فواید کینوا برای کودکان آورده شده است:

پروتئین کامل: کینوآ یک منبع پروتئین کامل است که تمام 9 اسید آمینه ضروری را که کودکان برای رشد و تکامل به آن نیاز دارند را تامین می کند.

سرشار از آهن: کینوآمنبع خوبی از آهن است که برای سلامت گلبول های قرمز خون و پیشگیری از کم خونی در کودکان ضروری است.

بدون گلوتن: کینوآ همچنین فاقد گلوتن است و برای کودکان مبتلا به عدم تحمل گلوتن یا بیماری سلیاک گزینه ای عالی است.

حمایت از باکتری های سالم روده: کینوا حاوی فیبر پری بیوتیک است که می تواند به رشد باکتری های سالم روده در کودکان کمک کند.

از رشد و نمو سالم حمایت می کند: هم کینوآ و هم کینوآ مواد مغذی ضروری برای رشد و نمو کودکان را فراهم می کنند، از جمله پروتئین، فیبر و آهن.

می تواند به مدیریت وزن کمک کند: کینوآ و کینوآ می توانند به کودکان کمک کنند احساس سیری و رضایت کنند و آنها را به گزینه ای عالی برای والدینی تبدیل می کند که به دنبال کنترل وزن کودک خود هستند.

از هضم سالم حمایت می کند: محتوای فیبر موجود در کینوآ و کینوآ می تواند به تنظیم حرکات روده و حمایت از هضم سالم در کودکان کمک کند. ممکن است به کاهش خطر ابتلا به آلرژی کمک کند: کینوا یک ماده غذایی بدون گلوتن است که می تواند به کاهش خطر ابتلا به آلرژی در کودکان کمک کند.

از آنجایی که بافت یا مزه کینوآ به شکل  پخته ممکن است برای کودکان ناخوشایند باشد، با اضافه کردن محصولات مختلف کینولند به رژیم روزانه کودکان می توانید از فواید کینوآ در کنار میان وعده های خوشمزه و سرگرم کننده برای آنها بهره ببرید. همچنین عدم استفاده از شیرین کننده های غیرطبیعی و قند مصنوعی در محصولات کینولند بدون نگرانی از افزایش وزن کودکان می توانید از آنها استفاده کنید. برخی از محصولات کینولند حاوی بادام زمینی هستند که برای کودکانی که به بادام زمینی حساسیت دارند  می توانید از محصولات جایگزین دیگر کینولند که بدون بادام زمینی هستند استفاده کنید.