یا چرا باید کینوآ بیشتری مصرف کنید؟

ویژگی های محصولات کینولند که آنها را منحصربه فرد می کند

اگر از آن دسته افرادی هستید که یک رژیم غذایی سالم و مغزی را برای خود و اعضای خانواده تان برگزیده اید، محصولات کینولند جزء جدایی ناپذیر سبد سلامت شما قرار خواهد گرفت. ما مجموعه ای از محصولات آماده مصرف حاوی مقادیر بسیار بالای کینوآ فرآوری شده را برای گروه های سنی مختلف  تهیه و تولید کرده ایم، تا علاوه بر بهرمندی از خواص شگفت انگیز کینوآ، بتوانید از میان وعده های لذیذ و متفاوت لذت برده و لحظات دلچسبی کنار اعضای خانواده خود سپری کنید.

محصولات کینولند، محصولاتی وگن، ارگانیک و مغزی شده مناسب کودکان، مادران، دانش آموزان، وگن ها، افراد شاغل و یا ورزشکار و افراد دارای رژیم غذایی هستند که به عنوان صبحانه ای انرژی بخش و یا میان وعده ای مقوی، می توان از آنها برای مغذی کردن رژیم غذایی همه اعضا خانواده استفاده کرد.

لازم است بدانید در تمامی محصولات، از هیچ شیرین کننده مصنوعی و یا قند افزوده استفاده نگردیده و از شیره انگور یا شیره خرما برای شیرین کردن محصولات استفاده شده است که گزینه بسیار مناسبی برای کودکان در کنترل وزن و یا کنترل دیابت در بیماران دیابتی و یا مادران باردار به شمار می روند.

میوه های خشک، کینوآ، دانه های مغذی و جودوسرپرک مورد استفاده در محصولات کینولند دارای کیفیت عالی در فرآیند تولید بوده و عاری از هرنوع آلودگی غذایی مانند کپک ها و تخم حشرات هستند و به دقت توسط متخصصان واحد کنتل کیفی کارخانه مورد آزمایش و پیمایش قرار می گیرند، زیرا سلامتی شما برای ما مهم است.

در کنار این ویژگی ها می توانید مطمئن باشید در فرآیند تولید محصولات از هیچگونه  لبنیات، تخم مرغ ، روغن پالم و اسید های چرب اشباع استفاده نشده و نشان سلامت سیب سبز و  ایزوGMS تضمین سلامت تمامی محصولات گروه های مختلف خانواده کینولند می باشند.

تمام محصولات کینولند، پروتئین گیاهی بالایی دارند که این ویژگی به دلیل وجود کینوآی فرآوری شده ای می باشد که به آنها اضافه گردیده است.

لازم است بدانید پروتئین کینوآ بسیار مغذی‌تر و کامل‌تر از مواد پروتئینی دیگر ست.اما چرا؟ 

کینوآ نادرترین منبع گیاهی ست که دارای پروتئین کامل بوده واین پروتئین  شامل تمامی 20 اسید آمینه از جمله 9 آسید آمینه ‌ی ضروری برای بدن می باشد که تنها از طریق مواد خوراکی امکان تامین شدن را دارا می باشند.

همچنین کینوآی موجود در محصولات، مقادیر مناسبی از فیبر، منگنز، منیزیم، فسفر، فولات و چندین ریزمغذی دیگر را به رژیم غذایی شما خواهد افزود که برای سلامتی و رشد بدن بسیار ضروری بوده و رژیم غذایی شما را غنی تر می سازد.