شرکت غذایی صنعتی فراسودمند ریحان از سال 1398 در جهت حمایت از کشت کینوآ ایرانی و حفظ محیط زیست و منابع آبی کشور، با اتکا به خداوند متعال و با هدف ورود کینوآ ( خاویار گیاهی) به سبد غذایی اقشار مختلف جامعه، اقدام به تولید فرآورده های کینوآ نمود.
این شرکت زیر نظر پارک علم و فناوری فعالیت داشته و همواره بر آن بوده است که نتیجه مطالعات و تحقیقات خود را به عنوان محصولاتی سلامت محور بر پایه خاویار گیاهی به سبد غذایی خانوار معرفی و اضافه نماید.

فرآوری کردن کینوآ با هدف آشنایی سریع تر اقشار جامعه به عنوان یکی از منابع پروتئین گیاهی ، حمایت از تولید داخل و با توجه به اقلیم مناسب ایران برای کشت کینوآ و صرفه اقتصادی با نیاز آبی کم ، از اهداف این شرکت بوده است.
در این راستا با مطالعات گسترده و تلاش های خستگی ناپذیر متخصصین این شرکت فرآورده های آماده مصرف بر پایه کینوآ با استفاده از دانش و تکنولوژی روز دنیا و بر اساس ذائقه ایرانی فرموله گردیده است.
تمام محصولات این شرکت ، فاقد شکر، روغن، آرد گندم و گلوتن می باشد . هم چنین این فرآورده ها مورد تایید و استقبال سازمان غذا و دارو کشور قرار گرفته و موفق به اخذ نشان سیب سلامت گردیده است.
در حال حاضر این شرکت، فرآورده های سلامت محور خود را با برند کینولند به صورت کینوآ گرانولا با شیرین کننده های طبیعی ،کوکی کینوآ بدون تخم مرغ و انواع آجیل بر پایه کینوآ و… به مصرف کنندگان گرامی ارائه می نماید.
براساس اهداف توسعه و افزایش تنوع تولید، به زودی محصولات سلامت محور دیگری نیز توسط این شرکت به بازار عرضه می گردد.
تمام محصولات این شرکت خام نبوده و آماده مصرف می باشند.